Rola rodziców w zdobywaniu doświadczeń

Konto Jakie Chcę dla młodych

Wspólnie z Santander Bank Polska zastanawialiśmy się jaką w dzisiejszym świecie rolę odgrywa rodzić nastolatka. Patrząc na dzisiejsze pokolenie dorastających dzieci ciężko jest nam zrozumieć system postrzegania świata oraz rzeczy ważnych dla młodego człowieka. Co w związku z tym może zrobić rodzic? Takie pytanie nurtowało nas przez dłuższy czas.

Doszliśmy do wniosku, że najlepiej nie przeszkadzać młodzieży doświadczać, kształtować swoją indywidualność oraz uczyć się życia. Tak też zrobiliśmy i postawiliśmy na wsparcie. Santander Bank Polska jako jeden z liderów bankowości na rynku polskim rozumie bardzo dobrze jak pomóc rodzicom w codziennych zmaganiach zarządzania rodzinnymi finansami. Dodatkowo wsparliśmy rodziców w zrozumieniu rzeczywistości w jakiej poruszają się nastolatkowie czyli świecie wirtualnym, który naturalnie dla młodzieży przeplata się ze światem rzeczywistym.

W kampanii digitalowej Konta Jakie Chcę dla młodych skierowanej do rodziców skorzystaliśmy z formatów video dzięki czemu mogliśmy pokazać świat młodzieży. Wszelkie formy reklamowe zwieńczyliśmy artykułami, które na czynniki pierwsze wyłożyły zasadność wsparcia oraz tak dużą potrzebę jaką jest akceptacja oraz docenienie nastolatków w tym co robią. Rodzic nigdy nie będzie w sytuacjach obecnej młodzieży i nie zmierzy się z potrzebami, które dla nich są bardzo istotne.

Wsparcie i akceptacja to jest to co najcenniejsze możemy dać nastolatkowi.

Umiejętności

, , , , ,

Opublikowano w dniu

20 lipca 2022