Kantor Santander

Kantor Santander

Wyjazdy w dobie pandemii

Czy w pandemii można planować podróże zagraniczne?

Oczywiście, najlepiej przy okazji zakomunikować funkcjonalności konta, które zdejmą z naszej głowy część obowiązków.

Dokładnie na taki pomysł wpadliśmy w kwietniu wspólnie analizując z bloggerami Our Little Adventures komunikację funkcjonalności Kantor Santander. Poczuliśmy, że to jest idealny moment aby przebić się z komunikacją do naszej grupy docelowej zabieganych rodziców aby pokazać im, że w trakcie podróży, wyjazdu czy po prostu wakacji z pociechami mogli korzystać bardziej z uroków miejsca niż zastanawiali się czy starczy im pieniędzy i jakie dokumenty ze sobą zabrać.

Funkcjonalność Konta Jakie Chcę o nazwie Kantor Santander daje nam możliwość wymiany pieniędzy na określoną walutę zawsze i wszędzie po bardzo korzystnym kursie. Daje nam to możliwość wymiany pieniędzy na lotnisku czekając na boarding, czy spokojnie na miejscu docelowym naszej podróży. Wystarczy aplikacja Santander mobile oraz dostęp do Internetu.

Brzmi ciekawie, ale czy to szczyt możliwości? Oczywiście nie! Dzięki rozbudowanym możliwościom płatności mobilnych możemy w swoim smartphonie lub smartwatchu skonfigurować kartę i płacić zegarkiem lub telefonem. Dzięki temu możesz zapomnieć o konieczności wypłaty gotówki czy pakowaniu i pilnowaniu portfela.

Teraz wyobraźcie sobie rodzinę 2+3 na Teneryfie, ile oni muszą zabrać ze sobą rzeczy na wycieczkę, o ilu sytuacjach muszą pomyśleć i jak to wszystko logistycznie zaplanować. Funkcjonalność Kantoru Santander oraz aplikacji Santander Mobile zdejmują z nich konieczność wcześniejszego zaplanowania budżetu, wymiany pieniędzy w kantorze stacjonarnym czy organizacji karty kredytowej.

Zresztą, sami sprawdźcie jak im się to udało 😊

Umiejętności

, , ,

Opublikowano w dniu

24 maja 2021