Identyfikacja wizualna produktu RecoAI

logo RecoAI

Agencja została poproszona o przygotowanie identyfikacji wizualnej produktu RecoAI dla klienta LogicAI. Produkty rekomendacyjne oparte o sztuczną inteligencję oraz machine learning jest wyjątkowy ze względu na innowacyjność oraz technologię jaka kryje się za algorytmami

eksplikacja logotypu RecoAI

logo RecoAI

Projektowanie identyfikacji, której finalnym produktem jest logotyp jest bardzo wymagająca. Trzeba poznać zarówno mechanizmy sztucznej inteligencji oraz tego w jaki sposób firma chce opowiadać o produkcie. Połączenie tych dwóch elementów daje projektantowi możliwość zrozumienia podstaw jakimi powinien kierować się przy tworzeniu logotypu.

Zaczynamy oczywiście od analizy oraz audytu konkurencji na rynku lokalnym oraz globalnym. Potrzebujemy zrozumieć kategorię w jakiej będziemy się poruszać. Kolejnym etapem jest chęć zaprezentowania produktu użytkownikom końcowym, którzy będą mieli do czynienia z produktem.

Ten element jest bardzo istotny w świecie digitalu i nie tylko ponieważ przez logotyp mamy pierwsze skojarzenia czym jest produkt i jakie ma funkcje.

 

 

Projektując logotyp i całą identyfikację wizualną dla RecoAI postanowiliśmy postawić na komunikację oraz to jakie benefity użytkownicy i klienci produktu RecoAI będą mieli dzięki systemom rekomendacyjnym.

Umiejętności

, , , , ,

Opublikowano w dniu

20 czerwca 2022